Kjo nuk pritej/ Ori dhe Isli Islami nuk do të jenë më bashkë në ekranin e Top Channel, ja pse

Isli Islamin dhe Ori Nebijajn thuhet se nuk do t’i shohim më në “Wake up”. Dy moderatorët do të angazhohen në programe të tjera të Top Channelit.

 

 

Në sezonin e ardhshëm, po përflitet se Orin do ta shohim të prezantojë “Përputhen” ndërsa Isli do të jetë pjesë e “Dancing with the Stars” ose si konkurrent ose si prezantues në “Gold Room” krah Bora Zemanit.

 

“Kryefjala.com” ka zbuluar se një nga prezantuesit e “Wake-Up” do të jetë, Blendi Salaj ndërsa partnerja apo partneri i tij në prezantim nuk është vendosur akoma.

TE TJERA