Fotoja e saj po ngre dyshime/ Antonela është shtatzënë për herë të parë?

Antonelën nuk e njohim më vetëm nga Përputhen apo BBV.

 

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale dhe po përflitet edhe sot kur nuk është pjesë e ndonjë emisioni.

 

Fansat kanë nisur aludimet se ajo është shtatzënë. Krejt kjo pas një imazhi të postuar nga ajo ku barku i saj shihet i fryrë dhe vëmendje merr edhe mënyra se si ka pozuar ajo.

 

TE TJERA