Elgid Doda i quajti tradhtarë/ Reagon Romeo për Elgid Dodën: E kam ditur që…

Elgiti i ka quajtur “tradhtarë” Romeon dhe Donaldin. Kjo sigurisht në kuadër të shakasë pasi vëllezërit Veshaj do mbajnë një koncert me këngëtarin Ermal Fejzullahu.

 

 

Duke qenë se muajt e fundit ata kanë qenë kudo me Elgitin, ky i fundit ka bërë një shaka publikisht. Elgiti postoi një foto ku njoftohet koncerti i Romeos, Donaldit dhe Ermalit e shkroi “Tradhtarët”.

 

Nuk ka vonuar as përgjigja e Romeoes i cili ka shpërndarë një foto të producentit me Xhensila Myrtezajn ku ka shkruar: “S’ka më ‘Ku je je?’/ As si qenka dashnia/ Unë e ti dije lidhje s’kena mo”.

 

TE TJERA