“5 minuta punë është”/ Ish-banorja e “Big Brother” sqaron deklaratën për ‘Dubai Porta Potty’ dhe flet për…

Ish-banorja e Big Brother, Fjorentina Halili, ka risjellë në vëmendje deklaratën e saj për skandalin ‘Dubai Porta Potty’, të cilin e konsideroi si “5 minuta punë.”

 

Ish-banorja e BB9 bëri bujë të madhe pak kohë më parë me komentin e saj për ‘Dubai Porta Potty’ (KLIKO). Duke sqaruar deklaratën e saj, ajo tha se nuk gjykon njeri për veprimet që bën, dhe sipas saj se një gjë të tillë e bëjnë vazjat në moshën 20 vjeçare pasi sipas saj ato nuk e dinë se si funksionon puna.

 

“Nuk ka asgjë të keqe, 5 minuta punë është ajo. Unë kam thënë që pjesa e asaj vajzës që ka ndodhur në Dubai, është që vajzat që janë në moshën 20 vjeç tani, e kanë më të thjesht tani është sepse nuk e dinë punën se si funksion. Ndërsa ne që jemi brez tjetër jemi rritur me frymën e punës dhe e kemi të vështirë ta pranojmë një gjë të tillë.

 

Unë nuk gjykoj njeri. Se gjykoj të tjerët se ça bëjnë. Unë nuk njoh vajza që bëjnë një gjë të tillë. Dubai është si gjithë vendet e tjera. Është thjesht ajo ideja e Dubait sheikë dhe njerëzit knë atë imagjinatën që po ike atje, do shkosh të bësh atë gjë”- tha ajo për “Ora Verore.”

 

“Dubai Porta Potty” thuhet se lidhet me influencers dhe vajzat e tjera të reja që në këmbim të parave ose dhuratave lënë të tjerët të kryejnë jashtëqitjen dhe urinën sipër trupit dhe fytyrës (përfshirë edhe gojën).

 

Sipas Urban Dictionary, ato “blihen” nga burra të pasur arabë dhe europianë për 30,000+ dhe marrin pjesë në “festat e jahteve”. Nëpër jahte thuhet se ndodhin praktikat e tmerrshme të përmendura më sipër.

 

Ndërkohë, gjatë intervistës Fjorentin foli edhe për mundësinë e rikthimit të saj në televizion, ku mes një emisioni që ka të bëjë me ushqimin dashurinë dhe seksin, ajo nuk hezitoi të zgjedhë këtë të fundit.

 

Fjorentina: “Ça formati mund të bëja unë, përveç me budadëlliqe.”

 

Pyetje: Mes ushqimit, dashurisë dhe seksit?

 

Fjorentina Halili: Seksit, aty jam e prirur.

TE TJERA