U tha se ishte në lidhje me aktorin amerikan, reagon vajza e Shpëtim Saraçit: I dashuri im është shqiptar

Pak ditë më parë, O’Neal McKnight, stilisti i famshëm amerikan, komediani dhe ylli i televizionit ka një “fiksim” ndaj vajzës së Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, Erës.

Ndër klientet më të famshëm të McKnight janë Jessica Alba dhe Penelope Cruz, prandaj nuk është diçka e vogël komenti i tij në fotot e Erës e cila për më tepër nuk është as fytyrë publike.

Por Era është mjaft pasive ndaj këtyre komenteve, madje ditën e sotme ka bërë një reagim ku i tregon atyre që janë keqkutuar se ajo nuk ka asgjë me aktorin amerikan, madje ajo zbuloi edhe një detaj, i dashur i saj është shqiptar.

TE TJERA