Hapet dera e dashurisë! Këto shenja të horoskopit do kalojnë një javë plot romancë

Kjo javë nis plot me mundësi dhe surpriza për këto tre shenja.

Pak para se të hyjmë në sezonin e Luanit, Afërdita kalon në Gaforre, një pozicion që i bën marrëdhëniet më romantike. Në të njëjtën kohë, Mërkuri kalon në Luan, si rezultat i të cilit ne fokusohemi në çështje më praktike dhe të përditshme.

Kështu, do të bëheni më të gatshëm për të treguar ndjenjat tona dhe për të kryer akte dashurie, por gjithashtu duhet të jeni më të kujdesshëm në marrëdhëniet tuaja.

Këtë javë, tre janë shenjat e horoskopit që do t’i shohin marrëdhëniet e tyre të dashurisë duke u bërë gjithnjë e më të mira. Luani, Peshorja dhe Akrepi.

Luani

Me afrimin e sezonit tuaj zodiak, ju tashmë ndiheni më të bukur. Tani mund të jeni vetvetja dhe t’u jepni të gjithëve dashurinë tuaj. Këtë javë ndiheni më bujarë me paratë dhe përqafoni thënien “janë vetëm para”. Vetëm bëni pak kujdes, pasi xhepi juaj nuk përballon shumë shpenzime.

Ju ndani humorin tuaj të mirë me miqtë dhe familjen, megjithëse partneri juaj do të ndjejë gjithë dashurinë tuaj. Humori i zymtë që kishit në sezonin e gaforres zhduket, në momentin që Dielli kalon në shenjën tuaj. Gëzoni ditëlindjen tuaj me dashuri, udhëtim, argëtim dhe buzëqeshje. Mund t’i keni të gjitha.

Peshorja

Jeni mjaft selektivë me partnerët dhe kjo javë rikthen në jetën tuaj një person me të cilin ju ka lidhur më shumë se thjesht miqësi. Një dashuri e vjetër është rikthyer në jetën tuaj dhe kujtimet tuaja për këtë person janë aq pozitive dhe të bukura saqë mund të ndiheni të mërzitur nga gëzimi nga ideja për të filluar diçka përsëri me të. Marrëdhënia juaj mund të ketë përfunduar sepse rrethanat nuk ishin të përshtatshme. Jeni ndarë në marrëdhënie të mira dhe tani jeta po ju jep një shans të dytë, i cili mund të jetë shumë më emocionues se i pari.

Akrepi

Një ndryshim do të ndodhë brenda jush dhe mendimet tuaja do të ndryshojnë rrënjësisht. Do të kapërceni një person që ju ka penguar dhe kjo javë do ju çojë në rrugë të reja. Mund të jeni ende në një lidhje të re, në të cilën nuk keni arritur kurrë të jepni 100% nga vetja sepse mendimet tuaja ishin të ngatërruara. Ka ardhur momenti për të shprehur ndjenjat tuaja dhe, e dini, tjetri po e pret!

TE TJERA