(Foto) Shumë larg asaj që duket në rrjetet sociale, Enca zhgënjen me pamjen reale

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu.

Por, në Instagram shpesh thuhet se i editon fotot pasi në jetën reale është më e shëndoshë.

Së fundmi Vipat e Bllokut publikuan një foto të Encës ndërsa trupi i saj duke komplet ndryshe nga fotot në rrjete sociale.

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit më të pafajshëm dhe më të rëndësishëm: një fëmijë me sindrοmën down.   Banorët e Big Brother...

“Çmenden” fansat! Luizi me celular gjatë Prime dhe tani do përjashtohet? (Video)

Luiz Ejlli është një nder personazhet me të komentuara në Big Brother Vip Albania,ku me semundjen e tij bëri buje të madhe ku gjithë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME