‘Djalo ti më bën magji’/ Rovena Stefa rikthen pas 8 vitesh këngën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa, ka rikthyer këngën e saj të famshme ‘Djalo ti më bën magji’. Kënga është publikuar për herë të parë në vitin 2014.

Ndërsa tani plot 8 vjet më vonë ajo e ka risjellë të njëjtën këngë me një version më ndryshe të kompletuar gjithashtu dhe me një videoklip.

Miksimi dhe masterizimi i projektit u bë nga “Mixey” me video të Valon Azirit.

Ajo duket e mahnitshme në klipin e saj dhe pavarësisht viteve që kanë kaluar ajo vazhdon të jetë artiste e preferuar.

TE TJERA