Shenjat e horoskopit që e kanë më të theksuar dashurinë për paratë!

Dy vitet e fundit nuk kanë qenë shumë më fat sa i përket jo vetëm shëndetit, por edhe gjendjes ekonomike për shumë prej nesh.

 

Pandemia e COVID-19 që preku të gjithë botën la pasoja të mëdha te shumë njerëz sa u përket këtyre dy aspekteve. E megjithatë, shumicën prej nesh, horoskopi e bën të ndihet mirë. Dhe sipas astrologjisë, tre shenja të horoskopit njihen për ambicien e tyre për të fituar para dhe për të shtuar buxhetin e tyre. Ja cilat janë…

 

 

Akrepi

Dallojnë nga shenjat e tjera pasi njihen për natyrën e tyre punëtore. Është shenjë që e do shumë paranë dhe nuk e kanë shumë të vështirë që t’i fitojnë. Njihen për intuitën e zhvilluar dhe i besojnë shumë vetes.

 

Bricjapi

Njihen si njerëz të ftohtë dhe mizorë, cilësi të mira sa i përket fushës së biznesit. Është shenjë sistematike dhe ecën sipas planeve të detajuara. Kanë vetëm një synim; paranë dhe dinë ta ndjekin atë.

 

 

Virgjëresha

Është shenjë mjaft detajiste dhe i pëlqen që të jetë e sigurt kur ndërmerr hapa. Nuk i pëlqen që të rrezikojë.

“Çmenden” fansat! Luizi me celular gjatë Prime dhe tani do përjashtohet? (Video)

Luiz Ejlli është një nder personazhet me të komentuara në Big Brother Vip Albania,ku me semundjen e tij bëri buje të madhe ku gjithë...

Futbollisti shqiptar surprizon Luiz EJLLIN në shtëpinë e Big Brother (MESAZHI)

Tashmë reality shoë “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...