Nuk ndalet Youtube-ri britanik, pas Arta Nitajt, “flliq keq” mefoto dhe video të një tjetër modeleje shqiptarë në shtrat me…

Duket se “YouTube-ri” britanik Teddy Grey s’ka ndërmend të ndalet dhe vijon të hedhë akuza të rënda ndaj modeleve shqiptare.

 

 

Teddy Grey, i cili komenton shpesh në kanalin e tij projekte muzikore të artistëve shqiptarë, ka publikuar ditën e djeshme në llogarinë e tij zyrtare në Instagram disa statuse, mesazhe ku e akuzon Nitajn se kërkon 5 mijë euro për një natë, ndërsa sot hedh akuza ndaj modeles Arta Elezajt.

 

Ai ka publikuar sot foton e Elezajt në shtrat me një mashkull teksa shkruan: “Me sa duket, të gjitha këto ‘figura publike’ janë në të njëjtin kategori prostitutash”.

 

 

Kujtojmë që dje ai publikoi foto +18 të Arta Nikajt si dhe një bisedë ku një shqiptar ankohej se kishte paguar shumë shtrenjtë (5 mijë euro) për një natë me modelen e njohur.

 

 

TE TJERA