(Video) Tea dhe Fatjoni bëjnë bujë: Kemi një djalë bashkë, ai është 1 vjeç

Fatjon Kuqari dhe Tea Trifoni u bënë shumë të njohur nga ”Për’puthen”. Lidhja e Teas me Beartin nga Kosova bëri bujë, po ashtu edhe ndarja.

Në rrjet po qarkullon një video ku Fatjoni dhe Tea thonë se kanë një fëmijë bashkë dhe se ai është një vjeç.

Por e gjitha kjo ka qenë një lojë në emisionin ‘Goca dhe Gra. Ata thanë se kanë një djalë bashkë dhe se e kanë një vjeç. Më poshtë keni videon:

TE TJERA