Nuk do ta besoni se sa leke kushton nje kg fiq diten e sotme ne plazh… video

Ne shqiperi mund te ndodh gjithcka por kjo qe ndodhi sot nuk ishte imagjinuar kurre me pare. Nje kliogram fiq 20 mij lek.\

Nuk mendohej se cmimi i fikut te behej me shume se sa dhe cmimi i mishit. 20 mij lek eshte nje cmim shume i larte per qytetaret e ketij populli.

Nje video e postuar ne Tik Tok tregon se si nje grua blen nje kilogram fiq 15 mij leke ne plazhin e Durresit. Ku ajo tregon se fiku e ka cmimin shume te larte.

Per me shume shikoni videon.

 

@eli_julii

Po shko fiku sa ☘️😂#shqipet #viral #albania #tiktokalbania🇦🇱 #🇦🇱🇦🇱🇦🇱 #durres #manchesterunited

♬ suono originale – Juli_Eli

 

 

TE TJERA