Marina Vjollca gatuan pica për herë të parë, habit me rezultatin (foto)

Moderatorja Marina Vjollca është munduar mbrëmjen e djeshme të gatuajë një picë, por rezultati nuk ka qenë dhe aq i këndshëm. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo me anë të një postimi në rrjete sociale.

Marina ka publikuar një video ku shprehet duke qeshur: Po bëja pica për darkë për herë të parë dhe shihni si më ka dalë pica!

Epo siç duket gatimi nuk është një pikë e fortë e moderatores!

TE TJERA