Në lidhje me këngëtarin nga Kosova? Melisa habit me deklaratën: Ishte rastësi që na çuan në hotel

Para disa ditësh Majku dhe Melisa u përfolën për një lidhje të mundshme dashurie. Kjo pasi dyshja u kapën mat në të njëjtin vend, mirëpo jo gjithmonë gjërat janë siç duken.

 

E ftuar së fundmi te “Pardon my French”, Melisa ka thënë se ajo dhe reperi kanë rastisur në të njëjtin vend, por nuk ka asgjë mes tyre.

 

Melisa për lidhjen me Majkun: Na çuan edhe në hotel, por…

 

“Jo(Nuk ka asgjë). Madje na çuan edhe në hotel. Ka qenë dhe një rastësi kur jemi takuar. Madje dhe te fotot duket që gjithësecili është në punën e tij, thjesht jemi përshëndetur. Jemi njohur nga rrjetet sociale, thjesht kemi thënë suksese edhe kaq, gjëra shumë normale që fliten mes kolegësh”, është shprehur ajo.

TE TJERA