”Kishin mbaruar burrat e tjerë”/ Vajza e re merr gruan e Salsano Rrapit në telefon: Ai të tradhon me mua

Aktori, Salsano Rrapit njihet për humorin e tij. Por së fundimi në rrjetet sociale po qarkullon një video ku një vajzë i thotë gruas së tij se janë në lidhje bashkë.

 

Pas shumë vitesh bashkëjetesë, gruaja ”ia mbledh” Salsano Rrapit, i organizon dasmën surprizë në buzë të detit (Fotot nga ceremonia) – Podiumi Lajmet më të fundit në Shqipëri

 

Në telefon gruaja e Salsonos i thotë:
-Kishin mbaruar burrat e tjerë o xhan.”

 

Por e gjitha kjo ka qenë një lojë e në emisionin që drejton Salsano dhe ka qenë e gjitha një shaka.

 

E më pas u sqarua çdo gjë. Por gruaja e Salsanos tregoi se një lojë ku i kishte thënë se ka bërë äksident ia ka bërë edhe para disa vitesh në 1 Prill.

TE TJERA