Kërcënohet me jetë Spartak Ngjela? Avokati del me deklaratën e fortë: Ta dinë mirë

Avokat Spartak Ngjela ka dalë me një reagim të revoltuar në rrjetet sociale, pas ka lexuar lajmin në disa portale se ai i është drejtuar shtetit për ndihmë se ndihet i rrezikuar me jetë.

 

Ngjela i përgënjeshtron këto lajme dhe shkruan se nuk ka forcë që ta kërcënojë atë më jetë.

 

“Komedi…

 

Ka disa portale që kanë shprehur si lajm që unë, Spartak Ngjela, i jam drejtuar shtetit për ndihmë se rrezikohem me jetë.

 

Hahahahaha!

 

Ta dinë mirë ata që e kanë shkruar këtë:

 

Spartak Ngjelën nuk ka forcë ta kërcënojë dot me jetë, në këtë jetë. Askush.

 

Po është mirë ta heqin këtë komedi portalet…” tha ai.

TE TJERA