Jeton në Angli/ Këngëtari shqiptar tregon se në çfarë luksi jeton: Dua vetëm veshje firme

Ora “Rolex” dhe këmisha “Versace”, këngëtari i njohur shqiptar tregon LIVE pasuri në GBMC është një nga reperët shqiptar që ka disa vite në treg.

 

Ai është bërë i njohur përmes bashkëpunimeve me këngëtarë të famshëm si Greta Koçi, Era Rusi apo Stine.

 

Reperi jeton në Angli dhe dallohet për jetën luksoze. I ftuar në “ABC e Mëngjesit”, Gbmc ka thënë se pëlqen të përdorë vetëm veshje firmë.

 

Ai ka treguar live orën Rolex dhe këmishën Versace.

TE TJERA