Pritej dasma e tyre/ Këngëtari shqiptar i jep fund lidhjes disa vjeçare

Një lajm jo i mirë na vjen nga një prej artistëve të njohur të showbizit. “Prive” raporton se Art Abazi është ndarë nga e fejuara e tij, Rrezja.

Këngëtari nga Prishtina dhe balerina nga Tirana ishin bashkë prej disa kohësh e madje Arti i bëri propozim në Itali Rrezes.

Të dy postonin shpesh në Instagram foto krah njëri-tjetrit e sidomos nga udhëtimet, por befas këto postime janë zhdukur. Për më tepër as nuk ndiqen më në rrjete sociale.

TE TJERA