Shumë shpejt kemi dasmë? Sara Hoxha ka më në fund një përgjigje, që me siguri as Ledri Vula s’e pret!

Sara Hoxha vjen në intervistën e saj të parë, ekskluzivisht për “Goca & Gra”, një intervistë që do të transmetohet në 27 korrik, siç thuhet edhe në faqjen zyrtare të Top Channel në Instagram.

 

Në video shihet Sara Hoxha, partnerja e Ledri Vulës, krah moderatores së programit, Armina Mevlani, e cila shprehet se Sara ka zbuluar shumë të pathëna si edhe në fund përmend dasmën e tyre të shumëpërfolur.

 

Mirëpo si reagoi Sara kur Armina tha se së shpejti do të ketë një dasmë mes çiftit?

 

Sara ka reaguar duke qeshur me të madhe dhe duke i mohuar fjalët.

 

“Çfarë dasme! Jo”, ka thënë Sara, përmes një reagimi epik.

TE TJERA