Pronari dhe punonjesit ishin mirditor… Cuditet qytetari me faturen e drekes qe konsumoi ne plazhin e tales

Epo… sic duket cmimet e cmendura nuk eshte e thene ti gjeni ne te gjithe Shqiperine por vetem ne jug. Kjo e thene pasi ne plazhet si Shengjini e Velipoje do te perballeni me cmime “tmerrsisht” te perballueshme dhe normale.

 

Kete ua vertetojme edhe me faturen qe nje qytetar ka bere publike duke treguar se cfare ka konsumuar dhe sa ka paguar.

 

Qytetari shkruan:
“Pershendetje JOQ si faqja me e ndjekur. Meqe jemi ne sezon plazhi ku po behet baterdi me çmimet po ju sjell nje fature nga nje restorant ne Tale. 4 rizoto me fruta deti ne pjatanca pothuajse dopio me shume fruta se rizoto.

 

Birre e pije te tjera, fatura sa nje gjysem shezlloni ne Jug. E pra lokali nuk na kerkoi te paguanim ekstra as per muzike as per sherbim as per panoramen qe te ofron i futur ne det. Dhe per me teper nje sherbim dhe komunikim njerezit. Pronari dhe punonjesit te gjithe mirditor. Respekte.”

 

TE TJERA