I kanë hedhur lekët me tufa/ Dalin pamjet kur Bes Kallaku dhe Mateus Frroku mbledhin lekët me fshesë

Këngëtari djhe humoristi Bes Kallaku si dhe këngëtari Mateus Froku herën e fundit kanë qenë të ftuar në një dasëm, në të cilën kanë interpretuar edhe këngët e tyre.

 

 

Dyshja ka ndezur atmosferën në dasmë dhe për këtë duket se janë shpërblyer shumë mirë.

 

Nga videot, shihen teksa paratë hidhen pa hesap. Në njërën prej tyre, shihet këngëtari Mateus i cili merr një fshesë gjatë dasmës dhe mbledh paratë që janë hedhur. “O Mates Frroku o çun për shpi”, ka shkruar Besi krahas videos ku shihet duke mbledhur paratë me fshesë.

 

 

TE TJERA