“E paske kapur sheikun”/ Enca zbulon ‘portretin’ e partnerit pas…

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhiaj, ka bërë publike lidhjen e dashurisë. Pasi postoi një foto në rrjetet sociale në momente intime me partnerin e saj ku dukeshin vetëm buzët ajo ka postuar edhe një ku shihet se në fakt bëhej fjalë për një manekinë.

 

“Tani mund të biem të gjithë rehat”– shkroi ajo krah fotos.

 

Publikimi i fotos vjen pas komenteve dhe reagimeve që nxiti postimi i parë. Në një status Enca shkroi se mori shumë mesazhe raciste.

 

“Nga replies tuja tek postimi i mëparshëm kuptova që:

 

-doni të mbani hundën kudo përveçse në punët tuaja

 

– mezi po prisni të më shihni të fejuar/ martuar

 

– jeni super rracista dhe mendoni se vini nga gjak mbretëror

 

– “e paske kap sheikun e”, “he pra ja ke ngel me arab”, “he pra se bën sikur ikën dhe paguan pushimet vet”.”– shkroi këngëtarja.

 

 

TE TJERA