Këngëtari shumë i njohur shqiptar probleme me shëndetin, anulon të gjitha mbrëmjet dhe koncertet e planifikuara (VIDEO)

Si në çdo sezon dasmash e koncertesh e sidomos festa si kjo e Kurban Bajramit, Meda ishte paraparë që të performonte në disa vende brenda kësaj jave.

 

Por as data e mbrëmshme as ato që do të vijnë në vijim nuk do të realizohen pasi janë anuluar për arsye shëndetësore të këngëtarit.

 

Lajmin e ka bërë të ditur vet Meda përmes një video të publikuar në rrjete sociale.

 

Ai ka kërkuar falje të gjjthë fansave të tij ku ishte paraparë të performonte duke lajmëruar se të gjitha datat e kësaj jave anulohen.

 

Shërim të shpejtë Meda!

 

 

TE TJERA