Ka një arsye pse Arbana dhe Eduarti zihen, por nuk është ajo që po mendoni!

Natën finale të “Big Brother Vip”, moderatorja Arbana Osmani zbuloi se është në pritje të fëmijës së saj të tretë.

 

Ajo është nënë e dy djemve, Jonit dhe Diellit, ndërsa prej vitesh jeton përrallën e saj të dashurisë me regjisorin e njohur Eduart Grishaj. Familjes do t’i shtohet një vajzë, e këtë e zbuloi Joni në mënyrën më të veçantë gjatë udhëtimit të tyre.

 

Teksa Arbana pas udhëtimit njoftoi se ky mund të ishte udhëtimi i fundit i këtij viti duke qenë se shpejt do të vijë në jetë e vogla e saj dhe do të nisë sezoni i ri. Megjithatë moderatorja ndan me ndjekësit e saj pjesë nga jeta e përditshme, e së fundmi edhe një arsye pse “zihet” me Eduartin.

 

Lëmshin në familje e bën një termus, po po një termus.

 

“E kam blerë këtë termus për Diellin, por në fakt zihemi ne të rriturit kush ta marrë me vete më parë”, ka shkruar Arbana krahas fotos së termusit.

 

TE TJERA