E dashura e djalit të Jozefina Topollit tregon se si ka marrëdhënie me vjehrrën

Modelja dhe prezantuesja e sportit, Cindy Marina, ka qenë nën rolin e masazhatores në Part Time.

Përpos aftësive të saj në këtë sfidë, ajo na zbuloi dhe marrëdhënien që ka me mamanë e partnerit të saj, ish-kryeparlamentaren Jozefina Topalli. Ndër të tjera ajo na shuajti edhe kureshtjen nëse do zgjidhte të bënte tatuazh emrin e të dashurit apo jo.

Rudina Dembacaj: A e ke kaluar testin e zonjës Topalli?

Cindy Marina: Mendoj që po.

Rudina Dembacaj: Çfarë të ka thënë? I ke bërë ndonjëherë ndonjë kafe zonjës Topalli?

Cindy Marina: Në fakt unë nuk jam shumë për kuzhinë…

Rudina Dembacaj: Tatuazh me emrin Genard diku nëpër trup, apo të qethesh komplet qerose?

Cindy Marina: Ndoshta mund të qethem dhe vendos paruke, se mamit s’i pëlqejnë shumë tatuazhet.

TE TJERA