Berisha: Betohemi mbi Flamur, votën kurrë nuk ta falim

Lideri i demokratëve dhe opozitës, Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook, betimin e bërë para mijërave shqiptarë që iu bashkuan protestës madhështore të 7 korrikut.

‘Betimi solemn para Flamurit Kombëtar!’, shkruan kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha në anë të videos ku është bërë betimi se, ‘pushtetin e marrë me votën e vjedhur nuk do ta njohim dhe votën nuk do ta falim kurrë’.

TE TJERA