Berisha: Betohemi mbi Flamur, votën kurrë nuk ta falim

Lideri i demokratëve dhe opozitës, Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook, betimin e bërë para mijërave shqiptarë që iu bashkuan protestës madhështore të 7 korrikut.

‘Betimi solemn para Flamurit Kombëtar!’, shkruan kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha në anë të videos ku është bërë betimi se, ‘pushtetin e marrë me votën e vjedhur nuk do ta njohim dhe votën nuk do ta falim kurrë’.

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit më të pafajshëm dhe më të rëndësishëm: një fëmijë me sindrοmën down.   Banorët e Big Brother...

‘Aktron shumë’, Lorenci dhe Elvisi “FLLIQIN” keq Oltën

Lorenci dhe Elvisi biseduan mëngjesin e sotëm për lojën e Oltës deri në këtë pikë. Sipas Lorencit ajo e ka marrë shumë seriozisht lojën...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME