“Veç njëherë të ta puthja dorën…”/ Rudina Dembacaj publikon foton dhe i prek të gjithë me dedikimin e saj

Dy vjet më parë, Rudina Dembacaj përjetoi një nga humbjet më të mëdha në jetë, ndarjen nga jeta të babait të saj.

 

Ndaj ajo ka publikuar një foto nga banesa e tij e fundit, shoqëruar me këto fjalë të ndjera: “Dy vjet pa ty! Unë nuk rri pa ty, asnjë moment të ditës. Je kudo, në çdo situatë, në çdo vështirësi e gëzim. Më mësove si me përjetu, ba. Të dua shumë, shumë.”

 

Ndërsa në një foto tjetër që mesa duket ka qenë përpara ndarjes nga jeta të të atit të saj ajo shkruan: “Veç edhe njëherë të ta puth dorën”

 

 

TE TJERA