Politikani që duhet të jetë pas hekurave? Erion Braçe e thotë troç emrin e tij

Deputeti Erion Braçe tha se Sali Berisha është politikani që duhet të ishte pas hekurave, ndërsa është i ftuar në emisionin “Më lër të flas”.

 

Deklarata e fortë e tij u dha në lojën “Delir në paskajore”, ku deputetit iu dhanë tabela me fotot e disa politikanëve shqiptarë

 

Romeo: Kush është politikani që sipas teje duhet të ishte pas hekurave?

 

Braçe shfaq tabelën me foton e Berishës dhe nuk flet.

 

Donaldi: S’po mnerresh fare me Lulin.

 

Braçe: Ai është në gjumë m vlla ça të bjmë mos e zgjoni, lereni tjetrin ai do të rritet.

 

Romeo: Me cilën nga këta nuk do të ndodhë asnjë koalicion?

 

Braçe shfaq tabelën me fotot e Berishës, Bashës dhe Kryemadhit.

 

Donaldi: Ti ke ardhur me shpatë të madhe.

 

Romeo: Kush ka qenë prësidenti më i keq?

 

Deputeti shfaq sërish tabelën me foton e Berishës

 

Romeo: Kush është nga këta nën hetimin e SPAK?

 

Braçe: Nën hetimin e SPAK? Asnjëri.

 

Romeo: Kush do të jetë së shpejti?

 

Braçe: Do ta ngre prap dmth?!

 

Donaldi: Pse se mban me vete gjatë gjithë kohës.

TE TJERA