Përplasen dy makina në Shkodër, njëra përfundon në kanal, një person…

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Shkodër këtë të premte, 8 korrik.

Në aksident janë përfshirë dy makina, të cilat janë përplasur.

Mësohet se nga përplasja njëra nga 2 makinat ka përfunduar në një kanal vaditës.

Ndërsa 2 person është plagosur. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit dhe nëse ka të tjerë të plagosur.

TE TJERA