Me pushime në Itali/ Arbana Osmani i habit të gjithë në ditët e fundit të shtatzënisë

Arbana Osmani është në pritje të ëmbël.

Ditët e fundit të shtatzënisë ajo po i shijon larg nga puna në shëtitje me dy fëmijët e saj dhe Eduartin.

Por, në një foto që publikoi së fundmi ajo duket kaq e bukur, shtatzënia e ka hijeshuar edhe më shumë.

TE TJERA