Lajm i bukur! Gazetarja shqiptare sjell në jetë binjakë, djalë dhe vajzë

Gazetarja dhe prezantuesja e “Klan Kosovës”,Shpresa Sekiraqa , sot është bërë nënë për herë të parë.

Sekiraqa, ka sjell në jetë binjakët Nina dhe Mar, e kjo është bërë e ditur nga bashkëshorti i prezantueses, Lirak Stublla.

Me rastin e lindjes së binjakëve, Shpresa dhe Liraku kanë pranuar urime pafund në rrjete sociale.

Urime, shëndet, rritë!

TE TJERA