Ka bërë operacione plastike? Enca Haxhia ka një përgjigje dhe e konfirmon për të gjithë se …

Këngëtarja Enca Haxhia është padyshim një ndër personazhet më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

 

Së fundmi, ajo ka realizuar një intervistë virtuale me ndjekësit, ku mes të tjerash, i është përgjigjur dhe pyetjes nëse ka bërë operacione plastike në trup.

 

“100 përqind bio”, shkroi ajo duke shtuar se nuk ka asgjë kundra ndërhyrjeve.

 

Kujtojmë që këngëtarja ka publikuar rreth një muaj më parë duetin me artistin e huaj, Navid Zardi, që mban titullin “Kalle”. Ndërkohë, nuk ka zbuluar nëse do të ketë këngë tjetër për këtë verë.

 

TE TJERA