Jo vetëm në jug/ Çmimet kapin majat edhe në Theth, qytetari ankohet: 9 mijë lekë dy..

Duket se çmimet kanë kapur majat jo vetëm në bregdet, por edhe në male.

Pas shumë e shumë ankesave të qytetarëve që shkojnë me pushime ne jug, së fundmi një qytetar është ankuar për çmimet në Theth.

Ai ka shkuar atje me familjen dhe është habitur kur ka parë që biskotat për fëmijë kushtojnë 3 mijë e 500 lekë të vjetra dhe një bravo kushton 4 mijë e 500 lekë të vjetra.

Qytetari shkruan:

Pershendetje JOQ! Keto jane cmimet katastofe ne Theth.

 

Jori çmend rrjetin, dalin pamjet brenda shtëpisë së BBV pasi i dalin pjeset intime gjatë spektaklit! (Video)

Modelja shqiptaro-italiane, Jori Delli, është banorja më e re që iu bashkua shtëpisë së Big Brother VIP Albania mbrëmjen e së shtunës.   Ajo u fut...

Rikthehen virozat, mjekët: Shkak luhatja e temperaturave, më të prekur fëmijët

Luhatjet e temperaturave kanë rikthyer virozat tek të rriturit dhe fëmijët. Nga fillimi i marsit numri i pacientëve që kërkojnë ndihmë në qendrat shëndetësore...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...