Velipoje/ Pushuesi nga Kosova: Nuk di ku te ankohem po na detyrojne te paguajme ….

Shqiptari nga Kosova ankohet:

“Pershendetje, jam ktu tek nje hotel ne Velipoj,kam paguar per ushqim dhe pije ne dy vakte, mengjesin dhe darken si zakonisht mirpo sod nuk na sjellin uj per tu sherbyer thon se duhet paguar

 

me pretekstin se jan ankuar higjiena (o vlla te ja bejm me dije se nuk trjtohet kshtu nje klijent

 

aq me pak nje kosovar i cili ja u di per nder pritjen e 99 tes qe na bet po ja kshtu te na grabisni ne kete form une nuk di ku te ankohem tjeter pos tek ju) ju lutem qe te mbetem anonim”

 

TE TJERA