Pas 10 vitesh nga sherri i bujshëm, pajtohen sërish Ledri Vula dhe Ghetto Geasy?! Pamjet flasin vetë!

Dy reperët e njohur, Ledri Vula dhe Getoar Selimi janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit, pas shumë vitesh. Mesa duket dyshja kanë rregulluar sërish raportet e tyre.

 

Kjo pasi në vitin 2012 gjithçka ndryshoi, kur Ledri u largua nga labeli Baba Stars.

 

Epo duhet të kalonin plot 10 vite që djemtë të bëheshin sërish bashkë. Tashmë, edhe statusi i tyre ka ndryshuar, pasi Geti është martuar me Marina Vjollcën dhe kanë një vajzë, Marget. Ndërsa, Ledri bashkëjeton me Sara Hoxhën, edhe kanë sjellë në jetë Poem Blu.

 

TE TJERA