Qytetaret ne avion qendruan 1 ore e 30 minuta pa kondicioner. Beni kujdes nga kjo kompani….

Nje qytetar ka derguar nje video ne faqen JOQ duke treguar kushtet me te cilat detyrohen shume shqitpare te udhetojne.

“Pershendetje, Ju lutem postojeni, kompania wizzair na mbajti 1 ore e gjys brenda ne avion pa kondicioner. As nuk nisej dhe as nuk na linte te dilnim deri sa ne fund dolem me dhune”

Wiz air eshte nje kompnai me cmime shume te ulta por problemi eshte se ndonjeher te hap probleme ose me vonesat ose me ditet. Ndaj kjo kompani duhet te jete me e kujdesshme me qytetaret Shqiptar.

Po ju a ju ka ndodhur dicka e till me kete kompani?

TE TJERA