Majk kapet mat me një vajzë të cilën e njohim të gjithë… (foto)

Majk është gjithmonë në vëmendje të mediave për jetën e tij private e sidomos vitet e fundit kur ka zgjedhur të tregohet sa më i rezervuar.

Megjithatë paparacët nuk i ndahen reperit dhe së fundmi e kanë fotografuar në Tiranë me një vajzë shumë të njohur. “Boom neës” ka publikuar këtë foto të Majkut me një vajzë me flokë të kuqe për të cilën raportohet se është Melisa e “Përputhen”.

Nuk dihet nëse ka diçka mes Majkut dhe Melisës apo dyshja po punon për ndonjë bashkëpunim muzikor. Mbetet për tu zbuluar.

TE TJERA