Këngëtarja shqiptare kërkon 120 mijë euro për të marrë pjesë në Festivalin e shumë pritur nga shqiptarët

Sot e nesër janë datat e parapara për Alba Festival në Zvicër.

Aty po performojnë e do performojnë artistët më në zë shqiptar. Por, ka një mungesë!Fjala është për reperen e njohur Loredanën e cila përkundër se gjendet me kohë të plotë në Zvicër, nuk është në “line up” të koncertit.

E pyetur mbi arsyet, Loredana i ka rënë drejt, shkruan Prive. Ajo në Instagram ka zbuluar se do duhej të pagyhej 120 mijë euro që kjo të ndodhë.

Një çmim i tillë kaq i lartë nuk është dëgjuar më herët mes artistëve shqiptarë për vetëm një performancë. Por Loredana, si Loredana!Loredana ka postuar në “Instagram” një tatuazh të cilin e ka realizuar së fundmi dhe që shkruan: “Selfmade Millions” ose në shqip “Milionat i kam bërë vetë”.

Fansat e këngëtares e kanë pëlqyer shumë tatuazhin në fjalë dhe e kanë komentuar pozitivisht atë. Lori ka shumë tatto në trupin e saj. Ajo madje ka dhe tatto me Mozzik.

TE TJERA