SHERR PËR LEKËT E SHEZLONGUT, KAMERIERI PËRPLASET FIZIKISHT ME PUSHUESIT, PËRFUNDON NË SPITAL

Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në plazhin e Tales, në Lezhë.

 

Një kamerier, që njëkohësisht mblidhte edhe lekët e shezlongëve, është konfliktuar me dy djem pushues për lekët e shezlongut.

 

Konflikti është përshkallëzuar në dhunë fizike e për pasojë ka mbetur i dëmtuar kamerieri. I riu u dërgua në spitalin e Lezhës, ku pas marrjes se mjekimi, është marrë në komisariatin e policisë, ku dhe po jep deponimin.

TE TJERA