Mega-operacion kundër call center-ave në Shkodër, 150 të shoqëruar

Një mega-operacion është zhvilluar sot në Shkodër ku në shënjestër ka call center-at.

Nga megaoperacioni janë shoqëruar 150 punonjës të kompanisë FOREX, të cilët akuzohen për mashtrim ndaj shtetasve kryesisht të huaj.

Nga ky operacion priten arrestime të bujshme.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që kompania FOREX në Shkodër është goditut nga policia me akuzat për mashtrim. Disa muaj më parë u arrestuan rreth 20 punonjës, të cilët më vonë u liruan.

Vijon…

“Do të përjetoni më shumë gëzim”, kjo është java me fat në dashuri për këto shenja të horoskopit

Duke lënë ngadalë sezonin e Peshqve dhe duke mirëpritur atë të Dashit, periudha që po kalojmë është veçanërisht e rëndësishme dhe kalimtare.   Dielli lëviz në...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...