Lajm i bukur/ Aktori i njohur do të bëhet baba për herë të parë

Aktori i famshëm Tom Hiddleston dhe e fejuara e tij, Zawe Ashton, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

 

Një burim konfirmoi për Page Six se Ashton është shtatzënë pasi aktorja debutoi në tapetin e kuq në premierën e filmit të saj të ri, “Mr. Malcolm’s List”, në qytetin e New York-ut të mërkurën mbrëma.

 

 

Ashton – e cila luan Julia Thistlewaite në dramën e periudhës bazuar në romanin me të njëjtin emër – shkëlqeu teksa zbriste në tapetin e kuq me një fustan ari, me rruaza me bel të perandorisë, i bërë nga byrynxhyk.

 

Megjithëse Hiddleston nuk ishte i pranishëm në premierë, Ashton iu bashkua nga bashkë-yjet Freida Pinto, Sope Dirisu, Theo James dhe Sianad Gregory, si dhe regjisorja Emma Holly Jones.

 

“Jam shumë i lumtur,” tha ai për Los Angeles Time më 14 qershor, tre muaj pasi ish-bashkë yjet e “Betrayal” ndezën thashethemet e fejesës në BAFTA Awards 2022. Në atë kohë, aktorja u fotografua me një unazë diamanti në gisht.

 

Ndërsa dyshja më parë nuk e kishin adresuar publikisht statusin e tyre të marrëdhënies, më vonë konfirmuan se ishin fejuar.

 

TE TJERA