Flaka Krelani i vë “flakën” rrjetit/ Këngëtarja përshëndet nga Miami me pozat e nxehta (FOTO)

Prej disa vitesh tashmë ajo është shpërngulur nga Kosova.

 

Po flasim për këngëtaren e njohur Flaka Krelani, e cila është vendosur për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ndonëse në karrierën e saj muzikore kohëve të fundit nuk është aktive, në Instagram është krejt e kundërta. Flaka ndan shpeshherë me ndjekësit foto dhe video e saj nga përditshmëria e saj.

 

Së fundmi, Krelani ka përshëndetur të gjithë me disa foto “flakë” nga Miami. Këngëtarja duket më në formë se kurrë.

 

Flaka Krelani ju kujtojmë komentohet gjithmonë për format e rrumbullakosura si rezultat i aktivitetit të saj në palestër.

 

 

 

TE TJERA