Dalin fotot/ Ja cila këngëtare shqiptare është në lidhje me një futbollist italian

Këngëtarja e njohur, Tayna po shijon disa ditë pushimi në Itali. Por, me sa duket ajo atje nuk është vetëm pasi dikush po e shoqëron atë në pushimet e saj.

 

 

Raportohet se këngëtarja Tayna atje është me futbollistin Giovanni Santoro.

 

Këngëtarja Tayna është mjaft aktive në skenën muzikore. Ajo vazhdimisht sjell projekte të reja muzikore. I fundit ka qenë ai në bashkëpunim me reperin Mozzik dhe këngëtarin Butrint Imeri.

 

Kënga titullohet “Pare” dhe deri më tani ka grumbulluar me mijëra klikime.

 

 

TE TJERA