Dikur u fol për një lidhje mes tyre, Sheila Haxhiraj tregon lidhjen me Kledi Hysën

Këngëtarja Sheila Haxhiraj thotë se Kledi Hysa është miku dhe një nga mbështetësit e saj më të mirë. Dy ish-banorët e “Big Brother VIP” u komentuan gjatë në rrjet për një histori dashurie.

 

Dyshimet nisën pas publikimit të disa fotove ku dukeshin të afërt në shoqërinë e njëri-tjetrit. Megjithatë më vonë u sqarua se ata ishin në një bashkëpunim për këngën e re të Sheilës. Në një intervistë të dhënë së fundmipër ‘Live from Tirana’ Sheila solli në vëmendje përsëri raportin e saj me Kledi Hysën. E pyetur se me cilin nga ish-banorët e ‘Big Brother VIP’ ka më shumë raporte të mira ajo tha:

 

“Pothujse me të gjithë. Kledi është suportues, të paktën ndaj punës time, ruaj marrëdhënie të mirë shoqërore me të. Me të gjithë kam ruajtur marrëdhëniet e mira por me asnjërin nuk jemi bërë miq të ngushtë thjesht kemi ruajtur dashamirësinë dhe respektin.”

 

Kjo deklaratë vjen në një moment kur modeli përflitet për një lidhje me këngëtaren e njohur Evi Reçi. E kur asnjëri prej protagonistëve nuk ka folur lidhur me këto raportime, Evi ka udhëtuar së fundmi drejt Austrisë. Këngëtarja ka ndarë një foto me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku shihet në natyrë teksa nuk ka ngurruar të vendosë vendnndodhjen: Austri.

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e...

Futbollisti shqiptar surprizon Luiz EJLLIN në shtëpinë e Big Brother (MESAZHI)

Tashmë reality shoë “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...