“Obobo do më kapë për flokësh”, Beniada i nxjerr ‘të palarat’ Megi Pojanit

Megjithëse deri tani kanë heshtur, fotot e Megi Pojanit dhe Endri Çekiçit nga i njëjti ishull na i kanë konfirmuar se ata janë çifti më i ri i showbizit.

Mirëpo, nëse deri dje keni patur ndonjë dyshim të vogël mbi këtë lidhje, sot nuk duhet pasi së fundmi këtyre dyshimeve tona i ka vënë kapakun mikja e Megit, Beniada.

E pyetur nëse ka folur me Megin në lidhje me këto lajme, Beniada tha fillimisht jo, por më pas vijoji duke shtuar se aktorja dhe futbollisti janë një çift shumë i bukur.

Edi Manushi: Çfarë ka ndodhur?

Benaida: Ka ndodhur që kam parë Megin me pushime me disa breshka. Ka nxjerrë story breshkat. Ka dalë bukur në këtë foto Megi.

Edi Manushi: Ke folur me Megin për këtë histori?

Benaida: Tani unë aty e kuptova të them të vërtetën. Por çift i bukur (qesh)… nuk e di nëse janë por që çifti i bukur.

Edi Manushi: Pra qenkan çift e tha Beniada Nishani!

Benaida: Obobo do na rrafi Megi do na kapi për flokësh.

TE TJERA