Prindër të 3 fëmijëve, rimartohet deputeti socialist, dalin pamjet nga ceremonia e dasmës

Deputeti i Partisë Socialiste Arben Pëllumbi dhe bashkëshortja Dori Pëllumbi kanë ribërë ceremoninë e tyre të martesës.

 

Në video e publikuara në rrjetet sociale, çifti shihet duke kërcyer në ritmet e këngës së Klajdi Harunit dhe Brunos.

 

Bashkëshortja e deputetit ka veshur një fustan të bardhë

 

 

TE TJERA