FOTO/ Vajza e Albanit Dudushit përgatitet për ditën e rëndësishme, Bieta Sulo e shoqëron si një mikeshë e ngushtë

Bieta Sulo ka treguar gjithmonë se ka një raport mjaft të mirë me vajzën e partnerit të saj, Alban Dudushi, Joelle.

 

Tani, ajo është rritur dhe ka mbaruar dhe shkollën e mesme. Një ditë më parë, Joelle është përgatitur për mbrëmjen e maturës.

 

Ka qenë pikërisht Bieta, e cila e ka shoqëruar Joelle-n për t’u bërë gati. Moderatorja ka ndarë disa momente me ndjekësit në Instagram, duke treguar kështu edhe njëherë se sa e afërt është me vajzën e Albanit.

 

Kujtojmë që Bieta dhe Albani kanë një djalë së bashku.

 

 

TE TJERA