“Daja im është më i miri”, Rudina Dembacaj nuk i kursen një “thumb” publikisht mbesës së Mark Frrokut (FOTO)

Rudina Dembcaj duket se ka gjithmonë diçka interesante për të tërhequr vëmendjen e publikut. Së fundmi aktorja ka publikuar nëj foto me Mark Frrokun, nga ato të lezetshmet dhe romantiket.

 

“Daja (zemër), presoni më i mirë dhe më i sjellshëm në botë”, shkruan Valbona, mbesa e Markut.

 

Por Rudina nuk i ka kuryer një përgjigje, të sjellshme por pa munguar edhe një thumb i ëmbël, pasi ai komplimentoi vetëm Markun.

 

“Më duket vetja pak më e mirë”, i shkruan ajo në kuadër të humorit.

 

“Hahaha. Je absolutisht mahnitëse. Dhe super qesharake mezi pres të të takoj”, ja kthen mbesa e Markut e cila si duket jeton jasht vendit dhe nuk e ka takuar asnjëherë nusen e re të dajës.

 

TE TJERA