Nëse jeni beqare dhe ju pyesin kur do martohesh, përgjigjuni si Mariza Ikonomi

Këngëtarja e mirënjohur Mariza Ikonomi është një nga zërat më të veçnatë shqiptar.
Edhe pse personazh publik,as ajo si shumë vajza të tjera nuk i shpëton pyetjes së martesës.

 

Teksa ndodhej në një festë,gazetari i “Stop” e pyeti pikërisht rreth kësaj teme dhe Mariza me të qeshur u përgjigj:

“Ehu prit njëherë të pijmë këtë gotën ose këtë shishen,pastaj të shohim”

 

Edhe pse më herët këngëtarja na ka treguar se është dikush i cili i ka rrëmbyer zemrën,mesa duket ka akoma ca pije të ngelur në shishe për tu hedhur drejt martesës.

Rikthehen virozat, mjekët: Shkak luhatja e temperaturave, më të prekur fëmijët

Luhatjet e temperaturave kanë rikthyer virozat tek të rriturit dhe fëmijët. Nga fillimi i marsit numri i pacientëve që kërkojnë ndihmë në qendrat shëndetësore...

Jori çmend rrjetin, dalin pamjet brenda shtëpisë së BBV pasi i dalin pjeset intime gjatë spektaklit! (Video)

Modelja shqiptaro-italiane, Jori Delli, është banorja më e re që iu bashkua shtëpisë së Big Brother VIP Albania mbrëmjen e së shtunës.   Ajo u fut...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...