Infermierja shqiptare kapet gjatë orarit të punës në momente intime me “të fejuarin” në spital (video)

Publikimi i një video në të cilin pretendohet se dy ditë më parë në Emergjencën e Spitalit të Qytetit në Kumanovë e Maqedonisë së Veriut, një infermiere është kapur në momente intime ndërsa ishte në orar pune,

 

sipas “Pa Censurë”, rasti është dërguar në komisionin disiplinor dhe pritet të merren masa. Përmes video incizimit dëshmohet se një person i huaj i cili pretendohet të mos jetë pacient, i ulur në tavolinën e punës e shoqëron infermieren derisa të njejtën e presin pacientët.Mësohet se “çifti” janë të fejuar.

 

Për këtë rast, që mediat po e quajnë “skandal të madh”, thuhet se është njoftuar edhe drejtoresha e spitalit.

“Deri në Pa Censurë: Sot isha ne Spitalin e Kumanoves me djegje te rende trupore, deri sa pritsha ne kete dhome ku kam regjistruae shihe motrat medicinale me vellezerit medicinal cfare gjeste… a une ne gjendje shendetesore!

 

TURPN e institucion publik perkatsisht ne spitalin e Kumanovës objekti i ri i urgjencës ne orar pune, ne dhomën e pritjes se pacienteve.

 

Ne ate moment ishin prezent ne pritje te mjekut 3 pacient ne shoqerim me nga 2 familjar, 5 praktikante dhe nje moter medicinale kta ne video Benin kta gjeste dhe jo vetem”, shkruhet në faqen që është postuar në Instagram.

 

 

TE TJERA